Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci na wójta gminy Miączyn

Utworzony przez kazik, 1 listopada 2010 r. o 09:10
39 postów to niezbyt dużo, ale zobaczcie ile jest odsłon tego forum,ponad 900. Zainteresowanie wyborami rośnie. A ja znalazłam jeszcze coś takiego http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101028/NWYBORY04/571095238
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Angeliny. Forum jeszcze dziś funkcjonuje. Więcej odwagi w pisaniu postów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Długosz Skończ Pan z tym monologiem. Przecież kazdy wie, że Pan sam sobie zadaje pytania i na nie odpowiada. Może jeszcze pomaga Panu w tym Pan Janusz J. My mieszkańcy pamiętamy Pana "kierowanie" spółką wodną. Spółka upadła .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech, widzę,że ostro się robi!!!!!!! Fajnie,że jest to forum.Ja myślę,że każdy inny ,nowy wójt będzie lepszy od tych,którzy są przy władzy."Ryba się psuje od głowy". Jak będzie nowy wójt ,może się w końcu coś normalnie załatwi. bo teraz wszyscy odpoczywają. A CZAS LECI................................................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie!Dzisiaj o 20 wyjeżdżam z Warszawy-tam studiuję.Tydzień temu byłam w swojej rodzinnej miejscowości,ale przyjadę teraz też,bo są wybory. Kto może powinien zagłosować.Wszyscy chcemy zmian, oczywiście na lepsze. Apeluję do wszystkich młodych ludzi- idźcie 21 listopada na wybory i wybierzcie właściwą osobę na stanowisko WÓJTA naszej gminy.Wiele zależy od nas,w w całej gminie sporo nas jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja będę głosował"na stówę"(czyli na 100%-nie mylić z "za stówę").Zagłosuję i już .Jestem obiektywny,ale zaczynacie się czepiać. Nieładnie,trochę ogłady jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Mówi się ,że agresywnie zaczyna zachowywać się człowiek, który mało wie lub czegoś się boi. Posłuchajcie mojej rady-idźcie jeszcze na kilka lat do szkoły,może tam czegoś was jeszcze zdążą nauczyć.Jednak radzę się pospieszyć(rada oczywiście nie dotyczy wszystkich, bez urazy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA ZNAM PANA DŁUGOSZA,PONIEWAŻ MNIE UCZYŁ. BYŁ MOIM WYCHOWAWCĄ.W SZKOLE ZAWSZE OCENIAŁ NAS SPRAWIEDLIWIE.W TYCH WYBORACH ZAGŁOSUJĘ NA NIEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁOSUJĄCY napisał:
Dla mnie osobiście ludzie , którzy zdobywają swoje wykształcenie "z prędkością światła" nie są kompetentni na zajmowanie tak ważnego stanowiska - stanowiska Wójta. Idąc więc dalej moim tokiem myślenia stwierdzenie nasuwa się samo - wybierzmy P. J.Długosza.To jest odpowiedni kandydat. Cała moja rodzina na niego zagłosuje, ja oczywiście też.
ZDECYDOWANIE ZGADZAM SIĘ Z POWYŻSZYM POSTEM,DLATEGO ODDAM SWÓJ GŁOS NA PANA JÓZKA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawa jest jedna z opinii,w której ktoś używa stwierdzenia -"zdobyć wykształcenie z prędkością światła" Ja osobiście ciężko pracowałem na to ,co dziś posiadam.I już tłumaczę o co chodzi.Bardzo wiele czasu poświęciłem w swoim życiu na naukę(uważam ,że jest to jedyna rzecz, której nikt człowiekowi odebrać nie może):szkoła podstawowa,4-letnie liceum wraz ze zdaną "starą maturą",czas studiów magisterskich i jeszcze trochę więcej.Dziś nie pracuję w swoim zawodzie,ponieważ nie mogę znaleźć takiej pracy.Pracuję ciężko jako pracownik fizyczny,bo mam swoją rodzinę,którą muszę utrzymać.Jednak to,co obserwuję w swoim otoczeniu po prostu mnie przeraża.Ludzie zaczynają się kształcić dopiero kiedy dostaną jakąś dobrą, ciepłą posadkę.Patrząc więc przychylnym okiem na wspomnianą wcześniejszą opinię ,śmiem zapytać: czego można się nauczyć od ludzi,którzy tak szybko zdobywają swoje wykształcenie i co oni sobą reprezentują(a tym bardziej w jaki sposób reprezentują ogół społeczeństwa)?????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej Pracuś! Mogę udzielić Ci szybkiej odpowiedzi. Zawsze można reprezentować analfabetyzm wtórny. I myślę,że to chyba najwłaściwsza odpowiedź, bo pytanie samo w sobie bardzo wartościowe.Najwyższa pora żeby coś zmienić , poprzez nadchodzące wybory.Nie dajmy się zwariować,a tym bardziej zastraszyć . A tak prywatnie, to życzę Ci,abyś znalazł sobie pracę o jakiej marzysz. Siemanko!!! Pozdrawiam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie bierzmy się do pracy,konkretnie za pieczenie pysznych ciasteczek,bo oprócz nowych,przedwyborczych chodniczków i małych,kiepskich(bo za szybko robionych)asfaltowych dróżek,mąki ci u nas dostatek ! Ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak naprawdę władzę w gminie sprawuje Rada Gminy ona podejmyje najważniejsze decyzje a wójt jest tylko do wykonywania podjetych ustaw , z tego wniosek czy bedzie dobrzr czy żle w gminie zależy od osób które bedą w radzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cztery lata temu głosowałam po raz pierwszy.Właściwie rodzice zadecydowali na kogo będziemy głosować.Zaufałam im.Niewiele podjętych w życiu ważnych decyzji żałuję,ale tej tak .Teraz jestem o wiele mądrzejsza-życiowo mądrzejsza. Przekonałam nawet swoją rodzinę.Teraz zagłosujemy na Pana Długosza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyniki wyborów – Miączyn dane z Państwowej Komisji Wyborczej: [*]1. Długosz Józef 916 głosów - 34,94 % [*]2. Kapica Stanisław 730 głosów - 27,84 % [*]3. Borowski Ryszard 658 głosów - 25,10 % [*]4. Oleszczak Tadeusz 318 głosów - 12,13 % Gratulacje panie Długosz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia w II turze panie Józku. Moje gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborca napisał:
Powodzenia w II turze panie Józku. Moje gratulacje.
Wszyscy na pana glosowalismy i za dwa tygodnie tez zaglosujemy. Powodzenia panie Długoszu :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Długosz może już czas na konkretny program a nie wciskanie w każdym domu innego kitu !?!?!? Swoją drogą ciekawe czy wszyscy ,których Pan (i nie tylko) dowiózł zagłosowali na Pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborca napisał:
Powodzenia w II turze panie Józku. Moje gratulacje.
tak powodzenia! ja wierzę, że wszystko będzie baaaaaaardzo świetnie! oczywiście trzymam kciuki, tym razem nie zawiodę i przyjadę zagłosować. Niestety 21 nie mogłam z powodu ważnych spraw rodzinnych ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich nie widziałam wcześniej tej strony ( bardzo żałuję), ale zdążyłam dostrzec, że większość z Was wypowiada się przychylnie co do osoby również i mojego kandydata. Z Józkiem mam przyjemność pracować w szkole i mogę śmiało powiedzieć, że wszystkie pozytywne rzeczy o których czytałam są jak najbardziej prawdziwe. Widzę, że nawet nasi absolwenci się tutaj wypowiadają co mnie bardzo cieszy. Uważam, że jest najbardziej kompetentnym kandydatem z ogromną wiedzą, pomocny, życzliwy, szanowany, obrotny. Ja osobiście nigdy się nie zawiodłam na tym człowieku i myślę, że nikt z Państwa się nie zawiedzie. Trzymam kciuki. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niegłosujący napisał:
Panie Długosz może już czas na konkretny program a nie wciskanie w każdym domu innego kitu !?!?!? Swoją drogą ciekawe czy wszyscy ,których Pan (i nie tylko) dowiózł zagłosowali na Pana
Czyżby ŻAL coś ściskał? Jestem bardzo zadowolony z wyników pierwszej tury oraz wierzę iż w drugiej będzie jeszcze lepiej!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...